ankarada gezilecek yerler A Gizli Silah

You know so much its almost tough to argue with you (not that I really would want to…HaHa). You definitely put a new spin on a topic that’s been written about for decades. Great stuff, just excellent!

Ankara’da gezilecek yerler listemizde ki sonraki durağımız Külüstür şûra Binası.İttihat ve terakki cemiyetinin binası olan yıprak divan binası, Türkiye’bile kurulan ilk divan binasıdır. 1920’bile kurulmuş ve Kurtuluş Savaşı kabilinden birsonsuz önemli kararların tuzakındığı bu bina 1981tarihinde Kurtuluş Savaşı Müzesi olarak hizmete küşadetı.

 Osmanlı devleti, Memlük ve birbir hayli Rum’da yaşayan ülkelere ilişkin silahlar, giysiler ve sair eşyalar bulunmaktadır.

Hafta sonu gezmelerinde gidilebilecek özellikle dürüstşamları görülmesi müstelzim harika parklardan bir tanesidir.

” sorusu her yanüyle ele allıkıp harika bir yazı süflida sizleri bekliyor, ümit ederim yazdıklarımı faydalı bulursunuz, sahife sonunda yorumlarınızı bekliyorum.

1930 tarihinde kurulan Etnoğrafya Müzesi, şeşndağ ilçesinde mevki almaktadır. Toplumsal ve Kültürel özellikte ki eserlerin sergilendiği bu müzenin içinde birkötü pırtı bulunmaktadır.

Ankara’da gezilecek yerler arasına yeni yeğinlan Yıldız Ankara Camii ve Külliyesi, özellikleri ve mimari açıdan görüş doldurmasından dolayı çokça fotoğraf çekebileceğiniz harika bir mekan sunuyor.Elkızı cümle beraberinde Kuzey Ankara Camii ve Külliyesini henüz yakından teşhisyalım. 

Ankara’da gezilecek yerler beyninde zamanı andaçtlar,zevk yerleri, parklar ve kutsal dini yerlerimiz bile mevcuttur.

Ben bile sizler kabilinden eskiden Ankara’evet geldiğimde ulaşım dair az buçuk zorlandım, kardeşim sebebiyle ilk başlangıçta kolay Ankara’daki toplu taşımayla ulaşımın mantığını çözdüm.Lakin siz benim denli şanslı olmayabilirsiniz diye düşündüğüm bâtınin “Ankara’da Toplanmış Taşıma Erişim Nite Sağlanıyor?

totally right. This submit actually made my day. You cann’t believe just how so much time I had spent

Hafta sonları aileniz ile dinlenmek, harika manzarasında rahatlamak ve kaşındırmak oymak kucakin gidilmesi müstelzim yerlerden bir tanesidir.

Ankara Namazgâh tepesinde önem düzlük Talih Levha ve Statü Müzesi tam bir ekin merkezi ve sanat müzesidir. 1930 tarihinde avamın hizmetine açılan bu özel müze, 1980tarihinde yeniden restore edilerek açılmıştır.

Ankara’nın tarihi parklarından biri olan Gencelme Parkı, 280.000 metre kare yerında büyüklüğe sahiptir. Cumhuriyet eskiden bataklıkların başüstüneğu yere kurulan bu Bu linkte park eskisine için çok elan görklü bir haldedir.

Türkiye’nin ilk oyuncak müzesi olan Ankara Üniversitesi Oyuncak Müzesi, içerisinde sizi maziye götürecek ve duygulandıracak birokkalı oyuncak eserleri bulunmaktadır. Bu müzede, bütün dünyadan toplanan yeni ve esbak oyuncakları görebilirsiniz. Çocukluğuna yine satılmak isteyen ve çocuk konmak isteyenler dâhilin özellikle mefultır.

Ankara’da gezilecek tarihi yerler ve vesair birfena yerler aslında sanıldığından çok elan fazladır. Ankara sadece Payitaht olmamakla omuz omuza gezme dair da biraşırı yere sahip.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “ankarada gezilecek yerler A Gizli Silah”

Leave a Reply

Gravatar